Říjen 2011

Soutěž

30. října 2011 v 14:52 | Klári |  Soutěže a výstavy
Takže, rozhodla jsem se že až bude dost lidí co budou mít zajém a zúčastní se uspořádám soutěž, samozřejmě budou diplomy a dárky
1. místo Hrneček s fotografií koně
2.místo Přívěsek s hlavou koně
3.místo Prupiska svítící
4.místo 60smaolepek

Každý dostane diplom, opakuju Každý! Ale bude to za dlouho protože kdyby se toho účastnilo 2lidi co bych dělala ? :D takže když tak písněte
Klári :)

Video2

30. října 2011 v 11:35 | Klári

Taohle je ještě lepší!


Video :P

30. října 2011 v 11:25 | Klári |  Novinky
Jestli chcete něco vidět klikněte z toho by se jeden potento :D Tady

Blog

30. října 2011 v 11:11 | Klári
Asi budu muset pozastavit blog, protože rodiče furt jen soptí. Je to podle mě fakt trapné, jak něco ztrátí a pak to svádí na mě. Myslím že si mě pořídili aby to na mě mohli svádět. No, zatím blog jede takže uvidíme, ale dlouho nebudou fotky, zato bude soutěž, teda možná
Klári :/

Koníkové

30. října 2011 v 10:32 | Klári |  Novinky
Takže, dneska jsem se nasrala. Z obchodu co jsem si objednala bullylandy, mi napsali email. Jestli bych jim napsala doporučení! Chápoete to? A to ti koně ještě nepřišli. Objednala jsem je minulou středu! Je tohle normální?

Schleich 2012

29. října 2011 v 13:54 | Klári |  Novinky
Takže dám tady pár nových schleich ale nebudou to koně! Budou to ostatní zvířata protože skoro na každém ranči uvidíte jaké novinky budou :)
schleichvis 16255
Rybka :) Nevím jak bude velká ale podle vzhledu 8/10
http://www.schellens-speelgoed.nl/images/schleich14037.jpg
Divný postoj, oči skoro zavřené, barva je lesklá a nepřrozená
4/10

http://www.schellens-speelgoed.nl/images/16386.jpg
Hezký postoj, ale hlava nějaká divná moc placatá, tlama bez výrazu, oči daleko od sebe.
5/10
http://www.schellens-speelgoed.nl/images/SL-14649.jpg
Strašně roztomilé liščátko :) Zase ale výraz v tlamě. 8/10
http://www.schellens-speelgoed.nl/images/Schleich-14664.jpg
Krásná panda. S bambusem v pacce,působí roztomile. Z mého pohledu se s ní nedá moc manipulovat spíše tak položit na poličku :) 6/10
http://www.schellens-speelgoed.nl/images/Schleich-13682.jpg
Velice krásné. Mě osobně připadá velice roztomilé. Černý nosík, a uši dodávají kontrast světlé srsti 9,5/10
http://www.schellens-speelgoed.nl/images/Schleich-14659.jpg
Hezký medvěd. Oči trochu malé, stejně jako uši. Nos podle mě moc plochý. 7,5/10
http://www.schellens-speelgoed.nl/images/Schleich-14661.jpg
Osobně gorily moc nemusím :/ Oči jsou tmavé. Záda nepřirozeně prohnuté. Celkově působí vyzývavě. 5/10
To je zatím vše. Klári :)

2. díl Forlorn hope

29. října 2011 v 13:14 | Klári |  Fotopříběhy
Arial bloudil všude možně, byl hluboko v lese. Déšť přetrvával již hodiny. Byl daleko od svého minulého domova. Kapky ho bičovaly do šíje, ale on stále šel. Samota ho boklopovala, a on strašně toužil být se svými přáteli. Nohy se mu podlamovaly únavou. Myslel na to co se asi stalo s ostatními koňmi. Nevěděl, proč, ale cítil že musí jít dál. Tma okolo ho naplňovala nepředstavitelnou hrůzou. Byl vyprahlý, tak snědl pár stébel trávy. Blahá chuť trávy, mu učarovala. Začal se pást. Vůbec nepomyslel na trávu, a uvědomil si jak je hladový.
Pásl se dlouho. Pořád byla noc, a on byl tak unavený že si musel lehnout.
Vyčerpání ho skolilo. Spal dlouho. Spal až do rána. Sluneční paprsky, dopadly na jeho černou srst, a Arial otevřel oči. Bylo ráno. Probudil se na kopci, kde nebyly stromy, jen tráva. Spánkem nabil dost energie. Rozběhl se na úpatí kopce.
Zadíval se na obzor. Vítr si pohrával s jeho hřívou a ohonem. Takový pocit nikdy nezažil. Užíval si té chvíle. Nebe bylo čisté, jen sluníčko se tetelilo na obloze. Arial se zadíval pod kopec. Matně rozeznával, skvrny, v údolí. Byli to koně. Arial se s nadšedním rozběhl z kopce.
Beautiful Black Horse Playing On The Field
Cítil se překrásně. Tak strašně se těšil, až uvidí své druhy. Běžel, dobrých deset minut. Od kopyt mu odlétávaly trsy trávy. Překypoval štěstím. Mohutné svaly na jeho těle jen hrály. Oči mu jiskřily. Těšil se na ně.
Ale co se nestalo.
Nejmohutnější kůň se na něj rozběhl. Běžel rychle, a Arial u něj nesspozoroval ani náznak bázně. Arial zapřemýšlel. Když nebude bojovoat možná jej přijmou.
Hřebec doběhl až k němu. Chvíli bojovali, ale potom se Arial podvolil. Věděl že tohoto hřebce nepřemůže. Arial sklonil hlavu. Chtěl se k nim přidat. Hřebec se jmenoval Taks. Arial Takse následoval do stáda. A potom ji uviděl.
Žaludek se mu stáhl. Na první pohled se do ní zamiloval. Klisna byla překrásná. Zlatá perla. Tak znělo její jméno. I jí se Arial líbil. Jediný problém spočíval v tom, že byla dcera Takse. Ten svou dceru bedlivě hlídal. Našly se ale i chvilky které mohli strávit spolu.
Nezbylo jim nic než čekat. Arialovi nevadilo čekání. Bohatě mu stačilo když mohl být s ní. Pak nastal den kdy Zlatá perla, dosáhla tří let. To byl věk kdy byla schpna dát hříbě. Arial věděl že Taks sám určí kdo bude jeho následníkem. A Arial to rozhodně nebude... Nebo snad ano?

Love :-*

29. října 2011 v 12:02 | Klári |  Novinky
Když už jsem se tady tak rozkecala o arabech dávám tu svou Krásku :)
Miluju ten její krásný dlouhý krk :)

:/ l

29. října 2011 v 10:39 | Klári |  Novinky

No takže zase další problém }:-( Moji rodiče mi sebrali foťák protože chcou fotit přírodu! Chápete to? Přírodu, a já nemůžu stáhnout ty fotky Grrr! Je to strašné. Pokusím se je nějak přesvědčit. Jediným světlým bodem je že už brzy budou vánoce a já přidám do své zbírky zase nějaké prachy! Mám jich asi 20 000 což je dost, ale uvažte já se vzdala minulých vánoc a narozek a narozek tento rok a vzdám se i vánoc! Takže jako kdo by to obětoval? Já třeba jo, ale hodně lidí ne. Musím se teď podívat na svaz chovatelů araba, můj taťka mi včera řekl že jestli chci mít inteligentího koně tak je to například arab, chápete to? Já mám takové štěstí :) a hodně štěstí přeju i vám :)
Klári

Výlet

28. října 2011 v 9:20 | Klári |  Novinky
Pět našich koníků si dnes udělá výlet do brna :) Večer sem dám fotky, takže se nebojte. Možná že i u vody! To ale nevím jistě :/ tak jo těšte se!
Klári :)